This website works best with JavaScript enabled

Ο ιστότοπος του Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Μακεδονίας χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Με τη χρήση αυτού του ιστοτόπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Τετάρτη, 22 Ιουνίου 2016 13:11

Αποτελέσματα κλήρωσης επιλογής μαθητών/ριών για την Α΄ Γυμνασίου σχολικού έτους 2016-2017 Κύριο

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Ανακοινώνονται τα ονόματα των μαθητών που κληρώθηκαν και καλούνται να εγγραφούν στην Α΄ Γυμνασίου του Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Μακεδονίας για το σχολικό έτος 2016-2017. Ανακοινώνονται, επίσης, οι καταστάσεις επιλαχόντων αγοριών και κοριτσιών από τις οποίες θα κληθούν να εγγραφούν μαθητές εφόσον προκύψουν κενές θέσεις.

Παρακαλούνται οι γονείς και/ή οι κηδεμόνες των κληρωθέντων μαθητών να επικοινωνήσουν με τη διεύθυνση του σχολείου το ταχύτερο δυνατόν προκειμένου να καταθέσουν δήλωση αποδοχής θέσης.

Εκ της Διευθύνσεως

 ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ

A/AΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
1. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΖΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΒΙΔ
6. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
7. ΚΑΤΣΟΜΑΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
8. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10. ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14. ΣΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15. ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ
16. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΤΙΑΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
22. ΦΛΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
23. ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25. ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
26. ΧΑΤΖΗΝΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΚΛΗΡΩΘΕΙΣΕΣ

A/AΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΥΣΘΗΜΑΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3. ΒΙΛΝΤΙΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΗΛΙΑΣ
4. ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΚΑΖΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6. ΚΑΡΑΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΚΑΡΑΓΩΓΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΚΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11. ΚΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
12. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΜΥΡΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15. ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ-ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
16. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝ
17. ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18. ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
19. ΣΙΓΓΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20. ΤΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21. ΤΡΙΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
22. ΤΣΕΚΡΕΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ
24. ΦΛΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
25. ΦΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΧΛΕΜΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

A/AΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
2. ΔΑΥΪΔ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΠΑΝΤΕΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ* ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
8. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10. ΜΠΙΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
12. ΚΕΛΠΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
13. ΠΑΤΣΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
15. ΔΙΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

* Κληρώθηκε στην ειδική κατηγορία

 

ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ

A/AΕπώνυμοΌνομαΠατρώνυμο
1. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2. ΚΙΟΣΕΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3. ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΗΣ
4. ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΚΕΒΕΖΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΩΜΑΣ
9. ΛΥΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10. ΔΙΓΚΑ ΜΑΡΘΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11. ΚΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΦΩΤΗ* ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14. ΣΕΝΓΚΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΑΜΑΖΙ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

* Κληρώθηκε στην ειδική κατηγορία

Διαβάστηκε 2807 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 22 Ιουνίου 2016 13:56
Goethe Institut ThessalonikiWir lerner Deutsch mit unseren PartnernPASCH

We are an
Erasmus+ school

Our School - My FutureErasmus+Ίδρυμα Κρατικών Υποτροφιών
Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων
Διοικούσα Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων
Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας
Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Θεσσαλονίκης
Δήμος Νεάπολης-Συκεών